סדנאות צילום רחוב

כולנו מצלמות, כל הזמן. אם תפתחו את הגלריה שלכן בסמארטפון, תראו שכמעט בכל יום צילמתן. אנחנו מצלמות את החיים שלנו – את בני המשפחה שלנו ביומיום או בארועים ורגעים משמעותיים, אנחנו מצלמות את עצמנו עם החברות שלנו, אנחנו מצלמות נוף יפה, חתול ברחוב, את פריחת האביב, את האוכל שבישלנו כעת או את כוס הקפה עם הקרואסון בבוקר שישי. אנחנו מצלמות את מה שאנחנו אוהבות, את מה שמרגש אותנו. באמצעות הצילום אנחנו רוצות לנצור את המראה, להקפיא אותו בזמן, לתעד, לשתף עם הקרובים לנו.

ברוב המקרים קיים פער בין מה שראינו וריגש אותנו – לבין תוצאת הצילום. אנו חשות שהתמונה לא "תפסה" את מה שראינו או חווינו. הסדנה שלי נועדה להתמודד עם הפער הזה.

בסדנה אני עוסקת בהתבוננות. התבוננות פנימה – נלמד להבין מהו הדבר שגרם לנו לעצור ולרצות לצלם, התבוננות החוצה – לראות את כל רבדי המציאות שנמצאים מול עיננו. כתמי אור, ניגודיות, צורות, צבעים, דיאלוגים. אנו נלמד כיצד להפוך את הצילומים שלנו למעניינים, כיצד נדייק אותם כך שיספרו את הסיפור שאנו רוצות לספר.

משך הסדנה הוא 3 שעות. זוהי סדנת שטח באיזור עירוני. הסדנה מתקיימת בקבוצות קטנות ואינטימיות. היא יכולה להתאים לבני משפחה, קבוצת חברות, צוותי עבודה, זוגות. הסדנה מתאימה כמתנת יום הולדת או ליום כיף חווייתי ומעשיר. היא מתאימה למי שרוצה לשדרג את יכולת הביטוי שלה באמצעות הצילום.

אין צורך בידע מוקדם בצילום. כל מצלמה מתאימה, לרבות מצלמת סמארטפון.

ניתן להזמין סדנה פרטית או להצטרף לסדנאות שנפתחות מדי פעם.

הסדנה הקרובה תתקיים ביום חמישי, 24.6.21, בשעה 17:00.

ליצירת קשר

חזרה לראש הדף