צילומי הריון

בהריון השלישי שלי הצטלמתי אצל צלמת מקצועית. בסטודיו, עם קולקציה של בגדי תחרה לבנים ושחורים. ליד וילון ומאחוריו, על רקע שחור, ועוד צילומי אוירה בסגנון. כמה ימים לפני הלידה ביקשתי מבן זוגי שיצלם אותי. בבית. עשיתי לעצמי פן, לבשתי את החולצה הכי חמודה מאלה שעדיין עלו עלי והצטלמתי. בסלון, בחדר, במבואה.

זה היה לפני כמה שנים. מדי פעם, כשאני רוצה להראות לבני כיצד נראיתי כשהוא היה עדיין "בבטן", אני מוצאת את עצמי לוקחת את האלבום ובו התמונות השניות. אלה, הטבעיות. מדוע? כי "צילומי ההריון המקצועיים" הם מאד יפים, אבל זו לא אני. קבוצת התמונות השניה היא בהחלט פחות מקצועית אבל שם אני שמחה לראות את עצמי. אמיתית, טבעית, עם החיוך המוכר שלי על פני, עם הבגדים שלי, שמחה ומתרגשת לקראת הלידה הקרבה. אותה אישה בצילומי ההריון המקצועיים נראית מעולה, אבל היא לא באמת אני.

ומהחוויה האישית שלי גיבשתי את תפיסתי כצלמת שמצלמת נשים בהריון. בעוד כמה שנים, חלק גדול מכן תרצנה לראות את עצמכן, בדיוק את עצמכן, כפי שהייתן באותה נקודה ייחודית בחייכן ובנשיותכן. בפרספקטיבה של זמן, אנחנו מחפשות לראות את האמת, את האותנטיות.

אז מה קורה בצילומי ההריון שלי? את תבחרי אם את רוצה להצטלם לבד, או עם בן זוגך, או גם וגם. תבחרי את בגדייך, בהם את מרגישה הכי טבעית והכי יפה והכי חשוב – הכי נוח לך. אנו נבחר ביחד את המיקום בו תצטלמי – בטבע, בעיר, או אולי אצלך בבית או בחצר – בתאורה טבעית בלבד. מפגש הצילום יהיה אישי, פרטי וייחודי.

ניתן לבצע את הצילומים גם במהלך שמירת הריון.

***

אורלי היקרה:) נהננו מאוד מאוד מיום צילומי ההריון ! ועוד יותר לראות את התמונות היפייפיות, הטבעיות, המשקפות בדיוק את המציאות אבל בחן וביופי מרהיבים... שמחים מאוד על הבחירה לעשות את הצילומים איתך ומחכים לפעם הבאה . תודה תודה תודה !!! ממליצים בחום גדול !!!

אור קורן עטר וארז עטר

ליצירת קשר

חזרה לראש הדף