משפחה וילדים

צילומי משפחה הם סיפורים של רגשות. כצלמת מתבוננת, אני מחפשת להביא את הסיפור האישי של כל אחד ואחת, ושל בני המשפחה האחד עם השניה. הצילומים שלי הם בעיקר פורטרטים, משום שהפנים הם המקום בו נמצאים הרגשות שלנו והסיפורים שלנו על עצמנו. הצילומים שלי יראו את סיפור האהבה, הרוך, החיבה, הדאגה. הצילומים ירגשו משום שהם יספרו את הרגשות הכי חזקים שלכם לדמויות החשובות ביותר בעולמכן.

מדוע להצטלם כמשפחה?

המשפחה היא הקופסה בה טמונים הדברים החשובים לנו ביותר. היא כוללת את האנשים האהובים והחשובים ביותר עבורנו, בה אנו חווים מארג שלם של תחושות ורגשות, וזהו המקום בו כל אחד ואחת יכולים להיות הם עצמם.
בצילומי המשפחה אנו משמרים עבורנו את הזכרונות היקרים לנו ביותר. תחשבו על עצמכן מתבוננות על התמונות האלה בעוד 15 שנה, 20 שנה – ואף יותר. זוהי זכות שיש לנו את היכולת לייצר קפסולות מקסימות בזמן.

מהם צילומי משפחה?

כל צילום של בני אותה משפחה הוא "צילום משפחה". בני זוג, אחים, אם ובתה, סבתא ונכדים. זו יכולה להיות משפחה עם ילדים קטנים, משפחה עם ילדים בוגרים יותר, משפחה בה כולם מבוגרים. כל הרכב משפחתי מביא סיפור אינטימי, מרגש וייחודי.

וילדים?

ילדים, כידוע, הם גונבי תשומת לב. בכל משפחה בה ישנם ילדים קטנים – הם יזכו גם לצילומים משל עצמם. הם מרתקים והם מביאים את עצמם באופן הטבעי ביותר.

ליצירת קשר

חזרה לראש הדף